SEO

En İyi 4 SEO Aracı

Özellikle günümüzde SEO uzmanlarının etkin bir şekilde kullandığı ve faydalandığı birçok SEO aracı bulunmaktadır. SEO uzmanlarının bu tarz araçları kullanması zorunludur. Bunun nedeni başarılı bir şekilde analiz yapabilmesi ve sitenin gereken noktaya taşınması için her türlü kaynaktan yararlanması gerekliliğidir. SEO Uzmanlarının kullandığı bazı SEO araçları şu şekilde sıralanabilir;

CORA SEO

Bu araç sayesinde kapsamlı bir veri analizi yapılabilmektedir. Günümüzde SEO uzmanları tarafından sıklıkla tercih edilen bir araçtır. Özellikle firmaların kullanması gereken bir araçtır. Bu araç sayesinde firmalar kendi eksikliklerini kolay bir şekilde fark edebilir. Site içerisindeki SEO çalışmalarının daha iyiye gitmesi için bu aracı kullanabilirsiniz.

Screaming Frog SEO Aracı

Bu araç SEO çalışmalarında kullanılabilecek en iyi araçlardan birisi olarak bilinir. Aracın hızlı olmasıyla birlikte sağladığı analizler çok kıymetlidir. Diğer tüm SEO araçlarına nazaran daha iyi bir performans gösterdiği söylenmektedir. Bu SEO aracı sayesinde kopya içerikleri tespit edebilir,, site içerisinde yer alan hataları tespit edebilir ve link oluşturma esnasında geliştirilmesi gereken yerleri hızlı bir şekilde belirleyebilirsiniz.

En İyi 4 SEO Aracı
En İyi 4 SEO Aracı

FAT Rank SEO Aracı

Fat Rank, Google Chrome uzantısı olarak hizmet veren bir SEO aracıdır. Bu uzantı sayesinde site performansı konusunda bilgi sahibi olmak mümkündür. Kullanılan anahtar kelimelerle birlikte sitenizin hangi sırada yer aldığı konusunda bilgiler verir. SERP içerisindeki sıralamanızı anlık olarak öğrenmenizi sağlar. Bu konuda detaylı bir analiz hizmeti sunar.

KWFinder SEO Aracı

Bu SEO aracı sayesinde anahtar kelime analizi yapabilirsiniz. SEO uzmanları tarafından sıklıkla kullanılan bir araçtır. Özellikle arama motorları üzerinde başarılı olabilmek için ihtiyacınız olan düşük rekabetli anahtar kelimeleri tespit ederek bu konuda daha iyi işlem yapmanız sağlanacaktır. Bu araç sayesinde hangi anahtar kelimelerin daha iyi olduğunu tespit edebileceksiniz. Ayrıca istediğiniz anahtar kelimeleri sıralamasını bu araç üzerinden takip etmeniz mümkündür. Aracın içerisinde Rank Tracker özelliği bulunmaktadır. SEO uzmanları tarafından sıklıkla kullanılan bir araç olmasıyla birlikte anahtar kelime konusunda en iyi yardımcınız olabilecek bir araçtır. Anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olur.

Web siteniz için Profesyonel SEO Hizmeti satın almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.