Web Tasarım

Ücretsiz Web Sitesi Kurma

Öncelikli olarak bu yazımızda ki amacımız sizler için kendinize uygun bir biçimde seçimler yaparak ücretsiz bir biçimde web sitesi nasıl kuracağınızı açıklamaktır. Makalemizde ki ve yazımızda ki ilerleyen bölümlerde siz değerli okuyucularımıza ücretsiz bir biçimde web sitesi tasarlayabileceğiniz araçlardan ya da sağlayıcılardan bahsetmeye çalışacağız.

1.     Wix Sayesinde Ücretsiz Web Sitesi Kurma Olayı

Muhtemel olarak sanal ortam da ve internette gezerken ya da youtube bir video izlerken wix ile ücretsiz web sitesi kurabilme ile alakalı reklamları görmüşsünüzdür. WinMuhtemelen İnternette dolaşırken en az bir kez reklamına denk gelmişsinizdir. Wix, Türkçe bir dil desteği bulunmakta olan ve herhangi bir ücret talebinde bulunmayan bir tür web sitesi kurabilme aracıdır. Wix ile kendi web sitenizi özgür bir biçimde istediğiniz gibi tasarlayıp, yayımlayabilirsiniz.

2.     Godaddy İle Ücretsiz Bir Biçimde Web Site Kurma Olayı

Godaddy olayı, dünya genelinde var olmakta olan en büyük alan adı kayıt etme kuruluşlarından birisi olup, bunun yanı sıra yine Wix ile ücretsiz bir biçimde web sitesi kurabilme gibi aynı özellikleri gösteren kuruluşlardan birisidir. Godaddy ücretsiz web sağlayıcısının sunduğu Türke dil desteği sayesinde kolay bir biçimde web sitesi tasarlayıp, kullanıcılara yayımlayabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde web sitesi sahibi olmak için hemen Godaddy web sitesi sağlayıcısının kendi web sitesine giriş yaparak, web sitenizi özgür biçimde tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Web Sitesi Kurma
Ücretsiz Web Sitesi Kurma

3.     WordPress İle Ücretsiz Web Sitesi Kurma Olayı

WordPress olayı, nerede ise Dünya genelinde en fazla tercih edilmekte olan bir tema üreticisidir. WordPress olayı sayesinde hemen hemen her türlü kategori de ücretli ya da ücretsiz bir biçimde temalar bulabilirsiniz. Komplike tarzı temaların yanı sıra aynı zaman da ek olarak da ücretsiz bir biçimde web sitesi kurabilmenizi sağlayan basit şablonları da vardır. Sizlerde ücretsiz bir biçimde wordpress üzerinden tema ile web sitesi tasarlamak ve kurmak istiyorsanız vakit çok geç olmadan hemen bu işleme başlayabilirsiniz.

4.     Site123 Ücretsiz Web Sitesi Kurabilme Olayı

Site 123 olayı nerede ise Wix mantığı ile aynı olmakta olan bir tür ücretsiz web sitesi sağlayıcısıdır. İşleyiş mantığı ve ücretsiz web sitesi tasarlama hizmeti durumu wix ile hemen hemen birbirlerine yakın işlemektedir. Sadece wix’in sizlere sunduğu temalar ile site123’ün sunduğu temalar farklılıklar göstermektedir.

Bütçenize en uygun çözümlerle profesyonel web sitesi için bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir